Sistem Entegrasyonu

İŞLETMENİZİ GELİŞTİRİN

Sistem Entegrasyonu Nedir?

Sistem Entegrasyonu, birbirinden bağımsız çalışan birden fazla sistemin bir araya getirilerek tek bir sistem olarak çalışmalarını sağlamaktır. Sistem entegrasyonu ile uygulama, veritabanı ve kritik sistemlerin aralarında gerçek zamanlı ve işlem bazlı veri iletimi sağlanarak verimlilik arttırılmakta, maliyet düşmekte ve üretken bir altyapı ortaya çıkmaktadır.

Sistem Entegrasyon Yazılımları Nasıl Çalışır?

Sistem entegrasyon yazılımları ile bilgisayar ve yazılımlar üzerinden yönetilen sistemler, bütünleşik olarak çalışarak acil bir durumda sisteme alarm verip, acil durum senaryolarının bütünleşik durumda devreye alınması sağlarlar.

NEDİR?

NASIL ÇALIŞIR?

KULLANIM ALANLARI NELERDİR?


Sistem Entegrasyonunun Kullanım Alanları Nelerdir?

Bir bulmacayı bir araya getirmek gibi olan sistem entegrasyonları, daha az efor sarf ederek, daha çok iş başarılmasını sağlar. Bu açıdan, sistem entegrasyon yazılımları özellikle yoğun insan sirkülasyonun olduğu binalarda kullanılmaktadır. Alışveriş merkezleri, iş merkezleri, plazalar, hastaneler, okullar, bankalar, finans kurumları, büyük siteler, kamu binaları vb. acil bir durumda hayat kurtaracak sistemlerin birbiri ile entegre kullanımını sağlayan bu yazılımları kullanmalıdır.